Бітумна черепиця каталог продукції, ціна від виробника!

Якісна бітумна черепиця ціна від виробників!

 
На сьогодні бітумна черепиця, або як її ще називають гнучка чи м’яка черепиця, є одним з найбільш якісних, а тому дуже поширених покрівельних матеріалів у Європі. Для виробництва даного виду покриття використовують поліестер або склохолст, який з обох сторін просочують бітумом. Як відомо, бітум вразливий до дії ультрафіолетового випромінювання, тому його захищають шаром бальзатового або сланцевого гранулятора.
 
Зворотна частина гнучкого покриття також захищена шаром кварцового піску та  спеціальної самоклейної плівки на основі модифікованого бітуму. Завдяки багатошаровій структурі гнучка черепиця забезпечує максимально високий рівень гідроізоляції на будь-яких спорудах. Виробництвом цього покрівельного матеріалу займаються багато компаній, як в Україні, так і за кордоном. Проте, знайти якісне покриття за прийнятною ціною не так вже й просто. 
 
 
Компанія Лука пропонує своїм клієнтам надійні покрівельні матеріали від провідних виробників світу. Якщо вас цікавить бітумна черепиця, ціни в Івано-Франківську – ви повинні знати, що ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками, а тому пропонуємо вам гнучке покриття за найнижчими цінами в регіоні. Ви можете порівняти розцінки інших компаній, просто введіть в пошуковий рядок «бітумна черепиця ціна епіцентр». Вас здивує різниця!
 

Купити бітумну черепицю в Івано-Франківську, Львові!

 
Завдяки нашому партнерству з компанією KATEPAL, ви маєте можливість купити бітумну черепицю від відомого фінського виробника безпосередньо в Івано-Франківську. Також ми пропонуємо Вам купити бітумну черепицю з доставкою по всіх містах Західної України: Львів, Тернопіль, Чернівці, Ужгород, Рівне, Луцьк та інші...  Продукція цієї компанії дуже відома у Європі. Гнучке покриття виготовляється на сучасних підприємствах з використанням екологічно чистих та надійних матеріалів, тому бітумна черепиця KATEPAL забезпечує найвищі показники теплоізоляції та морозостійкості. 
 
 
Досить шукати покрівельні матеріали за оголошеннями в газетах типу «Куплю бітумну черепицю»! З компанією Лука ви завжди отримуєте надійне покриття за найнижчими цінами. Ми пропонуємо широкий вибір різноманітних кольорів та дизайнів черепиці, які допоможуть втілити в життя ваші найоригінальніші проекти.
 
Наші менеджери допоможуть вам розрахувати необхідну кількість матеріалів та обрати оптимальний варіант м’якої черепиці, враховуючи особливості саме вашого об’єкту. Також ми пропонуємо комплектуючі під бітумну черепицю. Ціна, як завжди, вас приємно здивує! Звертайтесь у компанію Лука і ми станемо вашим надійним помічником та порадником у будівництві!