Композитна черепиця каталог продукції, ціна від виробника!

Композитна черепиця каталог продукції, ціна від виробника!
 
Композитна черепиця - інноваційний покрівельний матеріал, що є багатошаровим покриттям, в основі якого знаходиться якісний сталевий лист. З двох сторін лист захищений грунтовкою і шаром спеціального сплаву, що складається з цинку (44 алюміній (55и кремнію (1,5 який є запорукою високої стійкості композитної черепиці до агресивних дій зовнішнього середовища.
Поверхня високолегованого сталевого листа завтовшки в 0,4-0,5 мм покривається посипанням з кварцевої або базальтової крихти, так званим гранулятом, що надає покрівлі вишуканому і благородному вигляду. Останнім захисним шаром є стійка до УФ випромінюванню спеціальна акрилова емаль, завдяки чому композитна черепиця для даху служить довгий термін, незважаючи на різкі перепади температур.

З чого складається композитна черепиця

Сьогодні покрівля з композитної черепиці стає усе більш популярною, оскільки має високе шумопоглинання, що вигідно відрізняє її від стандартної металлочерепицы. Невеликі розміри і мала вага значно полегшують монтаж композитної черепиці, роблячи його простим і зручним. Попри те, що вартість таких виробів за м2 досить висока, виняткові експлуатаційні характеристики і довговічність такого даху цілком себе виправдовують.
Технологія виготовлення композитної черепиці
 

Виготовлення композитної черепиці

 
Процес виготовлення композитної черепиці має свої особливості і вимагає дорогого устаткування, оскільки в технології найголовніше - це правильно нанести захисний шар з металевого сплаву алюмінію, цинку і кремнію, а також міцно закріпити кам'яну крихту на лицьовій частині панелі. Для цього необхідно створити спеціальний температурний режим, оскільки тільки це дозволить забезпечити правильне нанесення багатошарового полімерного покриття, яке надійно захистить метал від проникнення в нього волога.
Навіть металлочерепица не має таких властивостей в плані захисту металу, як композитна черепиця, завдяки чому дах прослужить набагато довше.

Переваги і недоліки покрівлі з композитної черепиці

 
Достоїнства і недоліки композитної черепиці залежать від складу матеріалу.
 
Достоїнства композитної черепиці
Композитна черепиця виділяється масою переваг, серед яких :
 • виняткова міцність;
 • висока пожежобезпека;
 • хороша гідроізоляція;
 • відмінна стійкість до корозії;
 • протидія ультрафіолетовому випромінюванню;
 • невелика вага;
 • легко різати, гнути, надаючи матеріалу самі різні форми;
 • простота монтажу;
 • декоративність;
 • безвідходна;
 • можливість використання в самих різних кліматичних зонах.

Недоліки композитної черепиці

До основних недоліків композитної черепиці можна віднести досить високу вартість, але враховуючи відмінні експлуатаційні характеристики і довгий термін служби, її ціна цілком виправдана. Цей покрівельний матеріал не витримує тривалих навантажень, саме тому по ній не рекомендується часто ходити. І, нарешті, він вимагає певного відходу.
 
Як правильно вибрати композитну черепицю?
 
Великий вибір композитної черепиці
Головними параметрами при виборі покрівельного матеріалу є розумне співвідношення ціни і якості, а також естетичні переваги споживачів.
Вибрати і купити композитну черепицю в Москві ви можете в нашому інтернет-магазині, де представлені більше 250 видів покрівельного покриття всіляких форм і забарвлень. Великий інтерес у покупців викликає покрівля, виконана в двох колірних рішеннях. І це не дивно, адже поєднання таких відтінків як теракотово-кавовий або червоно-чорний підкреслить високий статус хазяїна і надасть будові благородному і солідному вигляду.
Переконатися в гідній якості виробу можна, зажадавши сертифікат повної технічної відповідності виробу встановленим нормам. Окрім цього, візуально така покрівля повинна мати рівномірне гранульоване покриття із зовнішнього боку, рівні краї і зрізи, однакову колірну палітру по усій довжині.
 

Основні типи елементів композитної черепиці

 
Елементи композитної черепицыПомимо безпосередньо самих листів композитної черепиці, важливо придбати також і усі необхідні додаткові елементи, які включають наступне :
 • заглушки;
 • торцеві планки;
 • карнизні планки;
 • коньковые елементи;
 • нижні і верхні ендовы;
 • плоскі листи.

При купівлі композитної черепиці важливо відразу ж зробити розрахунок усіх необхідних додаткових елементів, оскільки водостічна система для даху тісно з нею пов'язана.
Усі опади, що потрапляють на дах будинку, повинні стікати вниз, чітко потрапляючи в ринви. Інструкція по монтажу покрівлі допоможе виконати увесь процес правильно і в повній відповідності зі встановленими вимогами.
 

Вибір композитної черепиці по бренду

 
У наших каталогах представлена першокласна композитна черепиця ціни на які варіюються залежно від прозводителя. З числа найбільш відомих і перевірених брендових моделей слід виділити бельгійську черепицю Metrotile і Decra, новозеландську Gerard і російську Luxard. Потрібно відмітити, що, незважаючи на високу якість продукції Luxard, вона на порядок дешевше за такі топові і імениті бренди як Metrotile, Decra і Gerard.
Послідовність монтажу композитної черепиці
Існує певна технологія монтажу композитної черепиці, яка передбачає чітку послідовність виконуваних дій. Укладання черепиці може бути виконане як від низу до верху, так і навпаки, причому в останньому випадку нижній ряд черепиці трохи підштовхується вгору, заходячи в паз. Кріплення черепиці здійснюється за допомогою пневматичного пістолета або вручну, після чого капелюшки цвяхів покриваються крихтою, яка також йде в комплекті.
Після кріплення усіх листів приступають до установки козирків, підвітряних і торцевих планок. Якщо на даху є мансардні вікна, навколо них також акуратно монтується композитна черепиця, після чого усі дотичні краї заливаються силіконом. За словами виробників, цей покрівельний матеріал розрахований на експлуатацію понад 50 років, так що йому цілком можна довіряти.