Металочерепиця

Металочерепиця
Металочерепиця - це листи профільованої оцинкованої сталі товщиною від 0,4 до 0,5 мм, покриті спеціальним полімерним складом, що захищає метал від корозії і надає матеріалу той чи інший колір. Тип цього покриття впливає на ціну і деякі фізичні властивості матеріалу. Профіль повторює форму ідеально покладеної натуральної черепиці. 
Ми продаємо металочерепицю за низькою ціною в Івано-Франківську і області з доставкою в будь-який регіон України.
 

Ціна металочерепиці

 
"Скільки коштує металочерепиця?" Давайте це питання поставимо по іншому: "Скільки коштує покрити дах металочерепицею?" Тому що вартість квадратного метра ні про що не говорить. Є комплектуючі, без яких не можна змонтувати листи, а є "додаткові опції", з якими термін служби вашої покрівлі збільшиться в рази.
У стандартну вартість комплекту, крім листів, входять:
 
Комплектуючі для монтажу металочерепиці
 
 
Основні елементи покрівлі
 
  1. Металлочерепица - поставляється готовими листами, монтується внахлест по всій площі покрівлі з випуском на карнизах. Кріпиться спеціальними покрівельними саморізами.
  2. Конек - закриває стик двох скатів. Необхідний елемент, буває напівкруглий і плоский.
  3. Ветровая планка - закриває бічну частину покрівельного ската. У цьому місці покрівля піддається значним вітровим навантаженням. Потрібна для надання обтічності країв для запобігання листів металочерепиці від зриву вітром і від попадання вологи в підпокрівельний простір.
  4. Карнизная планка - захищає нижню (горизонтальну) частину покрівлі. Захищає підпокрівельний пространчтво від попадання вологи. 
  5. Ендова (розжолобок) - спуциальный елемент, який монтується у внутрішній, впалый кут, утворений двома скатами крівлі. Одне з найбільш вразливих місць скатної покрівлі, що вимагає максимальної уваги при монтажі.
  6. Снегозадержание - конструкція, що встановлюється на скатах покрівлі, запобігає лавиноподібний схід снігу з даху. Бувають різні типи снегозадержаний: трубчасті, сітчасті, з металевого профілю і т. д. Обов'язкові до встановлення на металлочерепичных покрівлях.
  7. Примыкание - ділянка з'єднання покрівлі зі стіною або трубою. Також як і ендова вимагає особливої уваги і навичок при монтажі.
 
І ось тільки тоді, коли Ви отримаєте розрахунок всього комплекту, у графі "РАЗОМ..." ви отримаєте відповідь на своє питання "Скільки коштує металочерепиця?"
 

Ціна квадратного метра залежить від:

 
товщини сталі
кількості цинку на кв. м.
якості грунту
покриття
Від усього перерахованого вище залежить і довговічність покрівлі.
 
 
Наші інженери-консультанти допоможуть Вам визначитися з вибором
 
Переваги в порівнянні з іншими покрівельними покриттями:
 
Невисока ціна металочерепиці
Невелика вага - економія на вартості кроквяної конструкції
Велика колірна гамма
Багаторічний досвід використання в нашій країні
Гарантія на металочерепицю - підтвердження надійності і безпеки вашої покрівлі
 

Як купити металочерепицю недорого?

 
Перш ніж прийняти рішення, вивчіть характеристики всіх видів полімерних покриттів. Всі покриття адаптовані до використання в нашому кліматі. Відрізняються один від одного деякими фізичними властивостями - стійкість до механічного впливу і ультрафіолету (хоча вицвітання покриття можна помітити, тільки якщо через кілька років піднести до покрівлі новий лист металочерепиці). 
 

Процес покупки нескладний:

 
Розрахунок. Надішліть нашому інженерові розміри покрівлі для розрахунку. Ми безкоштовно розрахуємо вартість металочерепиці і зробимо схему розкладки листів на покрівлі. Або викликайте замірника. Він зніме всі необхідні розміри, підготує документацію і проконсультує по матеріалу, термінів поставки і монтажу.
Оплата будь - яким зручним для Вас способом. Готівковий - в нашому офісі, безготівковий - через будь-який банк за нашим рахунком або придбайте прямо на нашому сайті.
Доставка. Ми швидко і недорого достьавим вашу покрівлю. (Умови безкоштовної доставки уточнюйте у менеджера).
Монтаж металочерепиці. Ми пропонуємо швидко і недорого змонтувати вашу покрівлю. Додаткова інформація у наших інженерів.
Зателефонуйте в офіс і ми допоможемо визначитися з вибором.
 

Приклади нашої роботи

 
Монтаж металочерепиці - процес, що вимагає певних навичок. /У нас є такий досвід - з 1998 року ми побудували сотні дахів.
Якщо плануєте монтаж металочерепиці своїми силами або за допомогою сторонніх бригад, прочитайте відповідну інструкцію.
Якщо вирішите звернутися до нас, зв'яжіться з нашими фахівцями за телефоном +38 096 959 06 16.

Ця категорія порожня.