Вініловий

Вініловий
Оздоблення фасаду будівлі є обов'язковою умовою його тривалої і безпроблемної служби і справа не тільки в її естетичної складової, але і в забезпеченні довготривалого та надійного покриття будівлі.
 
Сучасні будівельні матеріали можуть гарантувати різні переваги їх використання, проте, кожні з них мають і свої недоліки.
 
Кожні, але тільки не вініловий сайдинг, який наділений виключно корисними властивостями і відрізняється від інших видів оздоблювальних матеріалів відмінними характеристиками. Вініловий сайдинг – це максимально надійний і довговічний матеріал, вибір якого надасть Вам і Вашому будинку максимум переваг. І, слід зазначити, що вінілові панелі - це найкращий сучасний облицювальний матеріал за якістю і вартістю.
 

З історії створення вінілового сайдинга

Історія створення вінілового сайдинга починається в середині минулого сторіччя в Північній Америці. У той час американці в своїй більшості жили у приватних будинках в приміських зонах. Стіни будинків, як правило, були облицьовані дошкою, що укладається внахлест під нахилом. Після укладання дошки фарбували. Однак під впливом сонячного випромінювання і погодних факторів фарба починає вицвітати і навіть відшаровуватися, а деревина – розсихатися і покриватися тріщинами. Тому дерев'яну обробку доводилося регулярно перефарбовувати і оновлювати, а в деяких випадках – взагалі повністю міняти.
 
Після закінчення другої світової війни фахівці у сфері будівельної промисловості почали експериментувати з різноманітними матеріалами, намагаючись знайти заміну дорогий і недовговічною деревині. Спочатку, в 50-х роках вступив у виробництво металевий сайдинг. Потім, з розвитком хімічної промисловості, були розроблено обробний матеріал з недорогого хімічного полімеру під назвою полівінілхлорид (ПВХ). Матеріал стали називати вініловим сайдингом. Вперше він був випущений в 1959 році.
 
Новий матеріал для зовнішньої обробки будівель представляв собою ПВХ-панелі, стилізовані під традиційну д еревянную обшивку. Сучасний вініловий сайдинг виробляється методом подвійного екструзії і складається з двох шарів. Внутрішній шар відповідає за міцність, тепло - та холодостійкість матеріалу, збереження форми і розмірів. Зовнішній шар захищає панель від впливу ультрафіолету і опадів.
 

Основні переваги вінілового сайдинга в порівнянні з натуральною деревиною

 • Надійний захист будинку від кліматичного впливу і продовження терміну його експлуатації;
 • Простий догляд без підфарбовування та оновлення;
 • Швидкий монтаж без попереднього оштукатурювання стін;
 • Набагато менше навантаження на конструкцію будівлі;
 • Несхильність до займання, гниття, впливу комах-шкідників;
 • Можливість втілювати в життя найнесподіваніші ідеї екстер'єру;
 • Доступна ціна.

Колірна гамма вінілового сайдинга

Різноманітність кольорів сайдинга, дозволяє виділитися на тлі інших будинків, оформити оригінальний екстер'єр будинку і підкреслити оригінальний ландшафтний дизайн Вашої ділянки. Зверніть увагу на цей обробний матеріал, адже саме він зможе змінити Ваш будинок до невпізнання, зробити акцент на його архітектурні особливості, а також забезпечити тривалу службу фасаду без проблем, деформацій і пошкоджень від впливів різних погодних умов і перепаду температур.

Переваги вінілового сайдинга

 • Широкий вибір колірної гами сайдинга;
 • Повний ряд різноманітних фактур даного матеріалу;
 • Висока стійкість до впливу різних температур;
 • Під впливом вогню сайдинг не горить, а плавиться;
 • Володіє високим ступенем вологостійкості;
 • Не вимагає особливого догляду, достатньо помити його водою зі шланга.
 
 

Бренди-лідери вінілового сайдинга

На сьогоднішній день на російському ринку представлений широкий асортимент вінілового сайдинга провідних вітчизняних і зарубіжних виробників, серед яких варто виділити такі бренди, як:
 
 • Альта-Профіль. Перший сайдинг російського виробництва, повністю адаптований до кліматичних умов РФ. 
 • Docke. Сайдинг виробляється в Росії з застосуванням запатентованої технології ZEITech, яка дозволяє виробнику надавати на нього 50-річну гарантію.
 • FineBer. Доступний і якісний обробний матеріал вітчизняного виробництва.
 • Ю-Пласт. Економ-сайдинг, який виробляється в Білорусії з європейської сировини. В асортиментній лінійці рисутствует профіль: блокхаус, корабельний брус і панелі під камінь.
 • VOX. Польський сайдинг європейського рівня якості. Екологічно чистий матеріал, що підлягає вторинній переробці.

Від чого залежить ціна вінілового сайдинга?

Недорогий вініловий сайдинг — свідомий вибір багатьох будівельників, цінують цей новий матеріал за міцність, екологічну чистоту, легкий вага і простоту монтажу. Ми поповнюємо список переваг — вигідними цінами. Перед вибором пластикових панелей варто запам'ятати: низька ціна сайдинга — це шанс знизити підсумкову суму в кошторисі і побудувати на славу. Різні умови впливають на вартість матеріалу:
 
Розташування виробника (за межами або всередині країни);
Популярність бренду і націнка за «ім'я»;
Технічні характеристики матеріалу (стійкість до морозів, вицвітання і міцність).
Будучи серйозною компанією, зі стабільним потоком замовлень, широким асортиментом і великими перспективами розвитку, ми пропонуємо купити дешевий сайдинг зі знаком високої якості. Оголошуйте бій низькопробним матеріалів і підробкам — будуйте разом з 24siding.ru. Прозорість ціноутворення — доказ надійності постачальника.
 
Ми продаємо красу фасадів, гарантуємо довге життя будов, продаючи ПВХ-панелі за привабливими цінами.
 
Навіть найдешевший сайдинг, що реалізовується нами, виготовлений з дотриманням всіх технологічних вимог і норм якості.
Безпосередня робота з виробниками дозволяє закуповувати високоякісні матеріали недорого.
Бездоганна якість дозволяє підтримувати високий оборот матеріалів і надавати хороші знижки, якщо Ви купуєте сайдинг оптом. 
 
Будуйте з нами: вигідно і якісно.

Ця категорія порожня.