Водостічні системи

Водостічні системи
Водостік – це найважливіший елемент покрівлі для забезпечення організованого водовідведення з покрівлі У разі, якщо Ви збираєтеся будувати будинок, варто завчасно продумати і врахувати всі деталі. Важливий елемент, який підкреслює витончені контури покрівлі і забезпечує довговічність будівлі, – це водостічна система. Сьогодні різноманітність матеріалів, з яких виконані водостоки, широко представлено на будівельних ринках України.
Це – мідні, металеві з алюмоцинковим покриттям, металеві системи з полімерним покриттям, водостічні труби з полівінілхлориду (ПВХ). Ціна на водостоки залежить від матеріалу, з якого виготовлений даний продукт, а також від архітектури будівлі (тобто від необхідної кількості з'єднувальних елементів). До недавніх часів воду з даху відводили саморобними водостоками з оцинкованого заліза. Через деякий час всі водостоки також мають горизонтальні жолоби, де збирається вода з даху, далі по воронок-збірникам і водостічних трубах вода відводиться від фасаду і фундаменту будівлі. Система водостоків (жолоби, воронки-збірники, труби) монтуються з допомогою власників, муфт, заглушок, карнизів, гачків та інших монтажних елементів.
Сьогодні водостік (водостічна система) – це не тільки функціональний елемент покрівлі для забезпечення організованого водовідведення з покрівлі і попередження пошкоджень стічними водами фасаду і фундаменту будівлі, але і естетичний елемент, який надасть Вашому будинку довговічності, витонченості і підкресленою завершеності дизайну.

Зовнішній і внутрішній водостоки

Існує дві системи водостоку: внутрішній і зовнішній. Внутрішній водостік - це система водостоку всередині будівлі, віддалена від зовнішніх стін і спроектована залежно від конструктивних особливостей будинку. Внутрішній водостік встановлюють у регіонах нашої країни з суворим кліматом, де вода замерзає в зовнішній системі і повністю або частково блокує пропускну здатність водостоку. Зовнішній водостік буває організованим і неорганізованим. Неорганізований водостік - це видалення опадів з даху за рахунок ухилу покрівлі, проте важливо, щоб при такому способі вода не заливала стіни будинку: для цього виступ даху або винос карниза повинні бути не менше 60 см. Для організованого водостоку встановлюють спеціальні системи по периметру покрівлі.
 

Переваги водостічних систем ПВХ

  • Легкість і простота зборки;
  • Продуманий дизайн;
  • Підбір кольорової гами;
  • Універсальність - підбір деталей для будинку будь-якого типу і розміру;
  • Стійкі до температурних перепадів від - 40С до +70С;
  • Термін служби - не менше 10 років;
  • Доступна ціна.

Особливості експлуатації

В умовах зими з різкими коливаннями температури виникають обмерзання в елементах водостічної системи, що призводить до утворення полою карнизів і скатів. Способи боротьби з цим: перше - збільшення пропускної спроможності водостоку; друге - максимальне обмеження системи організованого водостоку. У регіонах з різким коливанням температури не можна виконувати настінні жолоби (лотки), краще підійдуть підвісні лотки. Купити водостоки в Івано-Франківську можна в звичайному магазині, або вибрати їх в паперовому каталозі, але наша компанія пропонує Вам економічний і швидкий спосіб купити водостоки – це замовлення через інтернет-магазин «lukaif.com.ua» з доставкою. У зв'язку з тим, що монтаж водостоку – це трудомісткий процес, Ви можете замовити послугу проектування та монтажу водостоку у професіоналів нашої компанії. З турботою про Вашому будинок - lukaif.com.ua